21 września 2017

Godzina Miłosierdzia

Godzina Miłosierdzia

Słuchaj NA ŻYWO

 

,,Godzina Miłosierdzia” to pierwsze, tak duże wydarzenie ewangelizacyjne w Krynicy Zdroju, które odbyło się w dniach 10-11 czerwca 2017 r na hali M.O.S.I.R. Program obejmował: Eucharystię, konferencję zaproszonych gości, całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwę o uzdrowienie oraz koncert zespołu TGD. Pomimo tego iż wydarzenie było organizowane pierwszy raz samych uczestników było ponad tysiąc osób.

Tematem przewodnim Forum ewangelizacyjnego ,,Godzina Miłosierdzia” było Praktyczne zastosowanie ewangelizacji w dzisiejszym świecie. Zaproszonymi gośćmi, którzy wygłaszali konferencje na w/w temat byli: Ks Artur Ważny, Ks dr Paweł Marzec oraz o. Robert Więcek. Nie zabrakło również ks Bp Leszka Leszkiewicza, który przewodniczył na Eucharystii w sobotę 10 czerwca. Całe wydarzenie prowadził zespół Confessio z Limanowej wraz z ks Pawłem Pająkiem.

Uczestnicy, którzy brali udział w Forum ewangelizacyjnym ,,Godzina Miłosierdzia” wypowiadali się na temat całego wydarzenia w bardzo pozytywny sposób i wierzymy w to, że w sercach każdego z nich zrodził się impuls do niesienia miłości Bożej na cały świat.

Kolejne Forum ewangelizacyjne w Krynicy-Zdroju planowane jest w dniach 8-10 czerwca 2018 r. również na hali M.O.S.I.R. Więcej szczegółów w dołączonym linku poniżej, głównej strony Godziny Miłosierdzia.