28 sierpnia 2017

Górska Bitwa

Górska Bitwa

Górska Bitwa to wydarzenie taneczne na skalę międzynarodową organizowane w sezonie letnim oraz zimowym od 2014 roku w Krynicy-Zdroju. Na przełomie 3 lat w podczas turnieju Górska Bitwa do Krynicy przyjeżdżało mnóstwo tancerzy z całego świata aby zmierzyć się w takich kategoriach tanecznych jak: Popping, Hip Hop czy Breakdance. Instruktorami, którzy prowadzili warsztaty oraz zasiadali na stołku jury byli m.in.: Bboy Marcio ( mistrz świata w tańcu Breakdance w dziedzine Powermoves), Two Face ( zwycięzca wielu turniejów w tańcu Popping na całym świecie), Knopek, Dre 10, Bboy An Juice, Bboy Kleju czy Lipskee.

W ramach imprezy ,,Górska Bitwa” organizowane są warsztaty taneczne oraz obozy dla grup, które przyjeżdżają do Krynicy z całej Polski i nie tylko. W tym roku ( 2017) przyjechały do nas grupy ze Słupska ( Haribo Crew), Kętrzyna ( Młode Wilki Crew), Gdańska ( Young Flava ), oraz Łotwy ( Depils Originals).

Górska Bitwa promuję kulturę hip hop, zrzesza tancerzy z całego świata, jest impulsem do świetnej zabawy oraz zdrowej rywalizacji. Za nami 2 edycje zimowe i 4 letnie. Kolejna Górska Bitwa już podczas ferii zimowych w 2018 roku.